Universal Ereğli Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Universal Ereğli Hastanesi Telefon Numarası, Universal Ereğli Hastanesi Adresi, Universal Ereğli Hastanesi Yol Tarifi, Universal Ereğli Hastanesi Randevu Alma, Universal Ereğli Hastanesi Bölümleri ve Universal Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Hakkında Bilgiler

Universal Ereğli Hastanesi ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Ereğli Hastanesi Telefon Numarası

Universal Ereğli Hastanesi ilgili hastane (0332) 712 01 11 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Doktorları

Universal Ereğli Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Universal Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0332) 712 01 11 numarasını arayıp Universal Ereğli Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi İletişim Bilgileri

Universal Ereğli Hastanesi mail adresi Universal Ereğli Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0332) 712 01 11 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0332) 712 01 11 Mail Adresi; Universal Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Barbaros, Anafartalar Cad. No:14, 42320 Ereğli/Konya

Universal Ereğli Hastanesi Bölümleri

Universal Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0332) 712 01 11 numarasını arayıp Universal Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Universal Ereğli Hastanesi Randevu Alma

Universal Ereğli Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0332) 712 01 11 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Universal Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri

bulunan Universal Ereğli Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0332) 712 01 11 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Universal Ereğli Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Universal Ereğli Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Universal Ereğli Hastanesi Adresi

Barbaros, Anafartalar Cad. No:14, 42320 Ereğli/Konya ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Ereğli Hastanesi Yol Tarifi

Universal Ereğli Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Universal Ereğli Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Universal Ereğli Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Universal Ereğli Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Universal Ereğli Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Universal Ereğli Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Barbaros, Anafartalar Cad. No:14, 42320 Ereğli/Konya ‘ numarasından Universal Ereğli Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Adresi Nedir?

Barbaros, Anafartalar Cad. No:14, 42320 Ereğli/Konya ‘dır.

Universal Ereğli Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Universal Ereğli Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Universal Ereğli Hastanesi Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Ereğli Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Universal Ereğli Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0332) 712 01 11 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Universal Ereğli Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Universal Ereğli Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0332) 712 01 11 numarasını arayabilirsiniz.

Universal Ereğli Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Universal Ereğli Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Universal Ereğli Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın