Üniversal Tıp Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Üniversal Tıp Merkez Telefon Numarası, Üniversal Tıp Merkez Adresi, Üniversal Tıp Merkez Yol Tarifi, Üniversal Tıp Merkez Randevu Alma, Üniversal Tıp Merkez Bölümleri ve Üniversal Tıp Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Hakkında Bilgiler

Üniversal Tıp Merkez Bitlis ilinin Tatvan ilçesine ait bir hastanedir.

Üniversal Tıp Merkez Telefon Numarası

Üniversal Tıp Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Doktorları

Üniversal Tıp Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Üniversal Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Üniversal Tıp Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez İletişim Bilgileri

Üniversal Tıp Merkez mail adresi Üniversal Tıp Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Üniversal Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Tuğ, 13200 Tatvan/Bitlis

Üniversal Tıp Merkez Bölümleri

Üniversal Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Üniversal Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Üniversal Tıp Merkez Randevu Alma

Üniversal Tıp Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Üniversal Tıp Merkez Çalışma Saatleri

Bitlis Tatvan bulunan Üniversal Tıp Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Üniversal Tıp Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Üniversal Tıp Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Üniversal Tıp Merkez Adresi

Tuğ, 13200 Tatvan/Bitlis ‘dır. Hastane Bitlis ilinin Tatvan ilçesine ait bir hastanedir.

Üniversal Tıp Merkez Yol Tarifi

Üniversal Tıp Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Üniversal Tıp Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Üniversal Tıp Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Üniversal Tıp Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Üniversal Tıp Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Üniversal Tıp Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Telefon Numarası Nedir?

Tuğ, 13200 Tatvan/Bitlis ‘ numarasından Üniversal Tıp Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Adresi Nedir?

Tuğ, 13200 Tatvan/Bitlis ‘dır.

Üniversal Tıp Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Üniversal Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Üniversal Tıp Merkez Nerededir?

Hastane Bitlis ilinin Tatvan ilçesine ait bir hastanedir.

Üniversal Tıp Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Üniversal Tıp Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Üniversal Tıp Merkez Bölümleri Nelerdir?

Üniversal Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Üniversal Tıp Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Üniversal Tıp Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Üniversal Tıp Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın