Urartu Göz Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Urartu Göz Merkezi Telefon Numarası, Urartu Göz Merkezi Adresi, Urartu Göz Merkezi Yol Tarifi, Urartu Göz Merkezi Randevu Alma, Urartu Göz Merkezi Bölümleri ve Urartu Göz Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Hakkında Bilgiler

Urartu Göz Merkezi Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Urartu Göz Merkezi Telefon Numarası

Urartu Göz Merkezi ilgili hastane (0432) 215 79 99 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Doktorları

Urartu Göz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Urartu Göz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0432) 215 79 99 numarasını arayıp Urartu Göz Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Urartu Göz Merkezi mail adresi Urartu Göz Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0432) 215 79 99 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0432) 215 79 99 Mail Adresi; Urartu Göz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Halilağa, İpekyolu caddesi, Stad Karşısı 3. Sk. No:3, 65100 İpekyolu/Van

Urartu Göz Merkezi Bölümleri

Urartu Göz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0432) 215 79 99 numarasını arayıp Urartu Göz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Urartu Göz Merkezi Randevu Alma

Urartu Göz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0432) 215 79 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Urartu Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Van İpekyolu bulunan Urartu Göz Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0432) 215 79 99 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Urartu Göz Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 145 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır. Urartu Göz Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Urartu Göz Merkezi Adresi

Halilağa, İpekyolu caddesi, Stad Karşısı 3. Sk. No:3, 65100 İpekyolu/Van ‘dır. Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Urartu Göz Merkezi Yol Tarifi

Urartu Göz Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Urartu Göz Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Urartu Göz Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Urartu Göz Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Urartu Göz Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Urartu Göz Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Halilağa, İpekyolu caddesi, Stad Karşısı 3. Sk. No:3, 65100 İpekyolu/Van ‘ numarasından Urartu Göz Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Adresi Nedir?

Halilağa, İpekyolu caddesi, Stad Karşısı 3. Sk. No:3, 65100 İpekyolu/Van ‘dır.

Urartu Göz Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Urartu Göz Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Urartu Göz Merkezi Nerededir?

Hastane Van ilinin İpekyolu ilçesine ait bir hastanedir.

Urartu Göz Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Urartu Göz Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0432) 215 79 99 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Urartu Göz Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Urartu Göz Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0432) 215 79 99 numarasını arayabilirsiniz.

Urartu Göz Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Urartu Göz Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Urartu Göz Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 145 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın