Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası, Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Adresi, Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi, Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Randevu Alma, Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Bölümleri ve Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Hakkında Bilgiler

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez İletişim Bilgileri

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez mail adresi Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hafiziye, 65600 Başkale/Van

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Bölümleri

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Randevu Alma

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri

bulunan Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 13 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Adresi

Hafiziye, 65600 Başkale/Van ‘dır. Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Yol Tarifi

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Telefon Numarası Nedir?

Hafiziye, 65600 Başkale/Van ‘ numarasından Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Adresi Nedir?

Hafiziye, 65600 Başkale/Van ‘dır.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Nerededir?

Hastane ilinin ilçesine ait bir hastanedir.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Bölümleri Nelerdir?

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Van Başkale İlçe Merkez Aile Sağlık Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 13 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın