Van Bölge Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Van Bölge Hastanesi Acil Servis Adresi, Van Bölge Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Van Bölge Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Van Bölge Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Van Bölge Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Van Bölge Hastanesi Acil Servis ilgili hastane 444 9 965 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 444 9 965 numarasını arayıp Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Van Bölge Hastanesi Acil Servis mail adresi Van Bölge Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 444 9 965 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 444 9 965 Mail Adresi; Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Süphan, 65300 Edremit/Van

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Van Bölge Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 9 965 numarasını arayıp Van Bölge Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Van Bölge Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 9 965 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Van Edremit bulunan Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 444 9 965 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. Van Bölge Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Adresi

Süphan, 65300 Edremit/Van ‘dır. Hastane Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Van Bölge Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Van Bölge Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Süphan, 65300 Edremit/Van ‘ numarasından Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Süphan, 65300 Edremit/Van ‘dır.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Bölge Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Van Bölge Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 444 9 965 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Van Bölge Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 9 965 numarasını arayabilirsiniz.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Van Bölge Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Van Bölge Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın