Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Adresi, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yol Tarifi, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Randevu Alma, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Bölümleri ve Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hakkında Bilgiler

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İletişim Bilgileri

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği mail adresi Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Süphan, İpek Yolu Cd. No:381, 65300 Edremit/Van

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Bölümleri

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Randevu Alma

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Çalışma Saatleri

Van Edremit bulunan Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Adresi

Süphan, İpek Yolu Cd. No:381, 65300 Edremit/Van ‘dır. Hastane Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yol Tarifi

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ilçesinde bulunmaktadır. Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Telefon Numarası Nedir?

Süphan, İpek Yolu Cd. No:381, 65300 Edremit/Van ‘ numarasından Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Adresi Nedir?

Süphan, İpek Yolu Cd. No:381, 65300 Edremit/Van ‘dır.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Nerededir?

Hastane Van ilinin Edremit ilçesine ait bir hastanedir.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Nasıl Randevu Alınır?

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Bölümleri Nelerdir?

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Çalışma Saatleri Nedir?

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın