Vera Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Vera Hastanesi Telefon Numarası, Vera Hastanesi Adresi, Vera Hastanesi Yol Tarifi, Vera Hastanesi Randevu Alma, Vera Hastanesi Bölümleri ve Vera Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vera Hastanesi Hakkında Bilgiler

Vera Hastanesi İstanbul ilinin Kartal ilçesine ait bir hastanedir.

Vera Hastanesi Telefon Numarası

Vera Hastanesi ilgili hastane (0216) 399 94 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vera Hastanesi Doktorları

Vera Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Vera Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 399 94 50 numarasını arayıp Vera Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vera Hastanesi İletişim Bilgileri

Vera Hastanesi mail adresi Vera Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 399 94 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 399 94 50 Mail Adresi; Vera Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Orhantepe, Üsküdar Cd. No:147, 34865 Kartal/İstanbul

Vera Hastanesi Bölümleri

Vera Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 399 94 50 numarasını arayıp Vera Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Vera Hastanesi Randevu Alma

Vera Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 399 94 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Vera Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Kartal bulunan Vera Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 399 94 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vera Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Vera Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 192 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Vera Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Vera Hastanesi Adresi

Orhantepe, Üsküdar Cd. No:147, 34865 Kartal/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Kartal ilçesine ait bir hastanedir.

Vera Hastanesi Yol Tarifi

Vera Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Vera Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Vera Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Vera Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Vera Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Vera Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vera Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Orhantepe, Üsküdar Cd. No:147, 34865 Kartal/İstanbul ‘ numarasından Vera Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Vera Hastanesi Adresi Nedir?

Orhantepe, Üsküdar Cd. No:147, 34865 Kartal/İstanbul ‘dır.

Vera Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Vera Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Vera Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Kartal ilçesine ait bir hastanedir.

Vera Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Vera Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 399 94 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Vera Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Vera Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Vera Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 399 94 50 numarasını arayabilirsiniz.

Vera Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Vera Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Vera Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 192 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın