Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Telefon Numarası, Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Adresi, Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Yol Tarifi, Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Randevu Alma, Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Bölümleri ve Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Hakkında Bilgiler

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesine ait bir hastanedir.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Telefon Numarası

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi İletişim Bilgileri

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi mail adresi Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Telsiz, 93. Sk. No:12, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Bölümleri

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Randevu Alma

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Zeytinburnu bulunan Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Adresi

Telsiz, 93. Sk. No:12, 34020 Zeytinburnu/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesine ait bir hastanedir.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Yol Tarifi

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Telsiz, 93. Sk. No:12, 34020 Zeytinburnu/İstanbul ‘ numarasından Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Adresi Nedir?

Telsiz, 93. Sk. No:12, 34020 Zeytinburnu/İstanbul ‘dır.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesine ait bir hastanedir.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yedikule Göğüs Hastaliklari Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın