yeni ataturk devlt hastane si Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

yeni ataturk devlt hastane si Telefon Numarası, yeni ataturk devlt hastane si Adresi, yeni ataturk devlt hastane si Yol Tarifi, yeni ataturk devlt hastane si Randevu Alma, yeni ataturk devlt hastane si Bölümleri ve yeni ataturk devlt hastane si Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Hakkında Bilgiler

yeni ataturk devlt hastane si Balıkesir ilinin Karesi ilçesine ait bir hastanedir.

yeni ataturk devlt hastane si Telefon Numarası

yeni ataturk devlt hastane si ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Doktorları

yeni ataturk devlt hastane si Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. yeni ataturk devlt hastane si Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp yeni ataturk devlt hastane si Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si İletişim Bilgileri

yeni ataturk devlt hastane si mail adresi yeni ataturk devlt hastane si Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; yeni ataturk devlt hastane si Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ali Hikmet Paşa, 10020 Karesi/Balıkesir

yeni ataturk devlt hastane si Bölümleri

yeni ataturk devlt hastane si bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp yeni ataturk devlt hastane si bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

yeni ataturk devlt hastane si Randevu Alma

yeni ataturk devlt hastane si ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

yeni ataturk devlt hastane si Çalışma Saatleri

Balıkesir Karesi bulunan yeni ataturk devlt hastane si hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

yeni ataturk devlt hastane si hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. yeni ataturk devlt hastane si Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

yeni ataturk devlt hastane si Adresi

Ali Hikmet Paşa, 10020 Karesi/Balıkesir ‘dır. Hastane Balıkesir ilinin Karesi ilçesine ait bir hastanedir.

yeni ataturk devlt hastane si Yol Tarifi

yeni ataturk devlt hastane si ilçesinde bulunmaktadır. yeni ataturk devlt hastane si gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden yeni ataturk devlt hastane si hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

yeni ataturk devlt hastane si Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri yeni ataturk devlt hastane si hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak yeni ataturk devlt hastane si hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Telefon Numarası Nedir?

Ali Hikmet Paşa, 10020 Karesi/Balıkesir ‘ numarasından yeni ataturk devlt hastane si hastanesine ulaşabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Adresi Nedir?

Ali Hikmet Paşa, 10020 Karesi/Balıkesir ‘dır.

yeni ataturk devlt hastane si Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. yeni ataturk devlt hastane si Doktorları Göz atmak için tıklayın.

yeni ataturk devlt hastane si Nerededir?

Hastane Balıkesir ilinin Karesi ilçesine ait bir hastanedir.

yeni ataturk devlt hastane si Nasıl Randevu Alınır?

yeni ataturk devlt hastane si ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

yeni ataturk devlt hastane si Bölümleri Nelerdir?

yeni ataturk devlt hastane si bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

yeni ataturk devlt hastane si Çalışma Saatleri Nedir?

yeni ataturk devlt hastane si hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

yeni ataturk devlt hastane si İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın