Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Telefon Numarası, Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Adresi, Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Yol Tarifi, Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Randevu Alma, Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Bölümleri ve Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Hakkında Bilgiler

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Telefon Numarası

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi İletişim Bilgileri

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi mail adresi Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Dumlupınar, Diyarbakır Batman Yolu, 21500 Göksu/Bismil/Diyarbakır

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Bölümleri

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yeni Bismil Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Randevu Alma

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri

Diyarbakır Bismil bulunan Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Adresi

Dumlupınar, Diyarbakır Batman Yolu, 21500 Göksu/Bismil/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Yol Tarifi

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi ilçesinde bulunmaktadır. Yeni Bismil Devlet Hastahanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Telefon Numarası Nedir?

Dumlupınar, Diyarbakır Batman Yolu, 21500 Göksu/Bismil/Diyarbakır ‘ numarasından Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Adresi Nedir?

Dumlupınar, Diyarbakır Batman Yolu, 21500 Göksu/Bismil/Diyarbakır ‘dır.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Bismil ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Nasıl Randevu Alınır?

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Bölümleri Nelerdir?

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yeni Bismil Devlet Hastahanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın