Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi, Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Randevu Alma, Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi İzmir ilinin Ödemiş ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi mail adresi Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Zafer, Ortaç Sk. No:27, 35765 Ödemiş/İzmir

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

İzmir Ödemiş bulunan Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi

Zafer, Ortaç Sk. No:27, 35765 Ödemiş/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Ödemiş ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Zafer, Ortaç Sk. No:27, 35765 Ödemiş/İzmir ‘ numarasından Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Zafer, Ortaç Sk. No:27, 35765 Ödemiş/İzmir ‘dır.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Ödemiş ilçesine ait bir hastanedir.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yeni Ödemiş Toki 250 Yataklı Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın