Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Telefon Numarası, Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Adresi, Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Yol Tarifi, Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Randevu Alma, Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Bölümleri ve Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Hakkında Bilgiler

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Telefon Numarası

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi İletişim Bilgileri

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi mail adresi Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni Batı, 06370 Yenimahalle/Ankara

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Bölümleri

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Randevu Alma

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Çalışma Saatleri

Ankara Yenimahalle bulunan Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastanesi Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır. Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Adresi

Yeni Batı, 06370 Yenimahalle/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Yol Tarifi

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi ilçesinde bulunmaktadır. Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Telefon Numarası Nedir?

Yeni Batı, 06370 Yenimahalle/Ankara ‘ numarasından Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Adresi Nedir?

Yeni Batı, 06370 Yenimahalle/Ankara ‘dır.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Nasıl Randevu Alınır?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Bölümleri Nelerdir?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi Çalışma Saatleri Nedir?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 4 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın