Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hürriyet, 2209. Sk. No:8, 33500 Tarsus/Mersin

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Hürriyet, 2209. Sk. No:8, 33500 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hürriyet, 2209. Sk. No:8, 33500 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Hürriyet, 2209. Sk. No:8, 33500 Tarsus/Mersin ‘dır.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yeşilyurt Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın