Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi, Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Bilgiler

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastane (0312) 587 20 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0312) 587 20 00 numarasını arayıp Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi mail adresi Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0312) 587 20 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0312) 587 20 00 Mail Adresi; Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 587 20 00 numarasını arayıp Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 587 20 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Ankara Yenimahalle bulunan Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0312) 587 20 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 661 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara ‘dır. Hastane Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara ‘ numarasından Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi Nedir?

Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara ‘dır.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerededir?

Hastane Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine ait bir hastanedir.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0312) 587 20 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0312) 587 20 00 numarasını arayabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 661 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın