Yomra Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Yomra Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Yomra Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Yomra Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Yomra Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Yomra Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Yomra Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0462) 341 14 71 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0462) 341 14 71 numarasını arayıp Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Yomra Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Yomra Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0462) 341 14 71 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0462) 341 14 71 Mail Adresi; Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sancak Mah. Trabzon Cad. No: 72 |, Yomra/Trabzon

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Yomra Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 341 14 71 numarasını arayıp Yomra Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Yomra Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 341 14 71 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Trabzon Yomra bulunan Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0462) 341 14 71 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır. Yomra Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Sancak Mah. Trabzon Cad. No: 72 |, Yomra/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Yomra Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Yomra Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Sancak Mah. Trabzon Cad. No: 72 |, Yomra/Trabzon ‘ numarasından Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Sancak Mah. Trabzon Cad. No: 72 |, Yomra/Trabzon ‘dır.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yomra Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Yomra Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 341 14 71 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Yomra Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 341 14 71 numarasını arayabilirsiniz.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Yomra Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yomra Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın