Yomra2 Nolu ASHİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Yomra2 Nolu ASHİ Telefon Numarası, Yomra2 Nolu ASHİ Adresi, Yomra2 Nolu ASHİ Yol Tarifi, Yomra2 Nolu ASHİ Randevu Alma, Yomra2 Nolu ASHİ Bölümleri ve Yomra2 Nolu ASHİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Hakkında Bilgiler

Yomra2 Nolu ASHİ Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra2 Nolu ASHİ Telefon Numarası

Yomra2 Nolu ASHİ ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları

Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ İletişim Bilgileri

Yomra2 Nolu ASHİ mail adresi Yomra2 Nolu ASHİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kaşüstü, Merkez Cd. No:27, 61290 Yomra/Trabzon

Yomra2 Nolu ASHİ Bölümleri

Yomra2 Nolu ASHİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Yomra2 Nolu ASHİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Yomra2 Nolu ASHİ Randevu Alma

Yomra2 Nolu ASHİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Yomra2 Nolu ASHİ Çalışma Saatleri

Trabzon Yomra bulunan Yomra2 Nolu ASHİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Yomra2 Nolu ASHİ hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Yomra2 Nolu ASHİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Yomra2 Nolu ASHİ Adresi

Kaşüstü, Merkez Cd. No:27, 61290 Yomra/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra2 Nolu ASHİ Yol Tarifi

Yomra2 Nolu ASHİ ilçesinde bulunmaktadır. Yomra2 Nolu ASHİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Yomra2 Nolu ASHİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Yomra2 Nolu ASHİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Yomra2 Nolu ASHİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Yomra2 Nolu ASHİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Telefon Numarası Nedir?

Kaşüstü, Merkez Cd. No:27, 61290 Yomra/Trabzon ‘ numarasından Yomra2 Nolu ASHİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Adresi Nedir?

Kaşüstü, Merkez Cd. No:27, 61290 Yomra/Trabzon ‘dır.

Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Yomra2 Nolu ASHİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Yomra2 Nolu ASHİ Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Yomra ilçesine ait bir hastanedir.

Yomra2 Nolu ASHİ Nasıl Randevu Alınır?

Yomra2 Nolu ASHİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Yomra2 Nolu ASHİ Bölümleri Nelerdir?

Yomra2 Nolu ASHİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Yomra2 Nolu ASHİ Çalışma Saatleri Nedir?

Yomra2 Nolu ASHİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Yomra2 Nolu ASHİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın